O nas

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 2012 roku. Od początku istnienia związani jesteśmy z branżą meblową oraz wyposażeniem i dekoracją wnętrz – zarówno prywatnych jak i komercyjnych.

Marka RESINA stworzona powstała z pasją oraz miłością, w myśl hasła „marzenia same się nie spełniają – trzeba je realizować”.

Oferujemy klientom Polski oraz od niedawna całej Europy wybór mebli i dekoracji wnętrz tworzonych z pasją i zaangażowaniem całego zespołu. Wszystkie nasze produkty robione są od początku do końca ręcznie, ze starannie wyselekcjonowanego drewna – zarówno sezonowanego jak i „z odzysku” kształtowanego zębem czasu. Oprawą ze stali, kamienia i żywicy, a także metodami opartymi na olejowaniu i bejcowaniu podkreślamy to, co w drewnie najpiękniejsze, zamieniając je w niesamowite ozdoby idealne dla każdego wnętrza. Co najistotniejsze nie ma dwóch takich samych produktów – dzięki ręcznej pracy i niepowtarzalności drewna kształtowanego przez naturę i czas każdy z nich jest inny, oryginalny i absolutnie niepowtarzalny.

Oferujemy produkty gotowe jak i projektowane specjalnie pod państwa potrzeby.

Gwarantujemy, że dzięki naszym produktom każde wnętrze nabierze tego jedynego, niepowtarzalnego charakteru.